עדויות משתתפים

"לראשונה בחיי אני במשקל האידיאלי שלי"
 

סבלתי ממשקל עודף במשך רוב חיי. לא רק שהייתי אומללה מכך, הייתי גם חולה. בגיל 10 נפגעתי בגב, והמשקל העודף הקשה על התנועה שלי. וכמובן, ככל שהתנועה שלי פחתה, המשקל שלי הוסיף לעלות. כאשר התבגרתי, ההשמנה החמירה. ישיבה בטיסות ארוכות גרמה לי להיווצרות קרישי דם. מסיבות? בגדים יפים? מה פתאום! עבדתי מהבית כמתכנתת מחשבים, וכמעט אף פעם לא זזתי מהכיסא.

 

ניסיתי כל דיאטה שמצאתי, ותמיד התוצאה הייתה זהה: עקבתי אחר החוקים הנוקשים וירדתי במשקל, אך לא שיניתי את אורח חיי, ולכן בכל פעם שהתוכנית נגמרה, המשקל עלה בחזרה, ואף הוסיף לעלות. 

 

הגעתי לקורס של ד"ר איידלין בהמלצת חברים. לא היו לי ציפיות גבוהות, ואף אמרתי לו כך. הזהרתי אותו לגבי הסקפטיות שלי ואני לא אאמין בכל דבר, רק כי הוא הגיע מפיו של 'מומחה'. ד"ר איידלין הרגיע אותי וביקש שלא אדאג, הוא לא רצה שאסתמך על אמונה. הוא רק ביקש ממני לנסות, ולראות אם דברים עובדים בשבילי. 

והשיטה אכן עבדה בשבילי. לאחר שבוע כבר ירדתי מעט במשקל. ד"ר איידלין נתן לי השראה, ודבריו היו כל כך הגיוניים, כך שזו הייתה הדיאטה הקלה ביותר שעשיתי. כעבור חודש, כבר נעתי ביתר קלות. כעבור שבעה שבועות, בסיום התוכנית, המשקל לא עלה בחזרה. להפך, הורדתי עוד 14 ק"ג. לראשונה בחיי, אני במשקל האידאלי שלי. ואני מתכוונת להישאר כך. 

מה היה שונה הפעם? ד"ר איידלין לא נתן לנו חוקים, הוא רק עזר לנו להבין. והאוכל לא היה העניין בכלל. ד"ר איידלין לימד אותנו איך לחיות.

"התהליך עצמו מהיר מאוד, מהנה, מעשיר ונותן הרבה מוטיבציה להמשיך"

"שמי טלי, אני בת 29 ואני שמחה לשתף את החוויה הנפלאה שלי עם ד"ר איידלין! קילוגרמים רבים "נעלמו" ממני, וזה לא באמת חשוב כמה קילוגרמים. הדבר החשוב והמהנה ביותר הוא שהוסרו מחיי מגבלות רבות, שמנעו ממני לתפקד כאישה צעירה נורמלית.

הגעתי לד"ר איידלין עקב בעיה בריאותית שהטרידה אותי מאוד בתפקוד היומיומי, ודרך השיעורים וההרצאות (שהיו חוויה מרתקת) למדתי לדאוג ולטפל בגופי, בבריאות שלי ובעיקר בנשמה שלי.

התהליך עצמו מהיר מאוד, מהנה, מעשיר ונותן הרבה מוטיבציה להמשיך. אני מרוצה מאוד מהשינויים שאני עוברת מדי יום.

אני ממליצה לכל מי שרוצה להרגיש נפלא בחייו, להתחיל לטפל בעצמו ולקבל עזרה מד"ר איידלין הנהדר, כדי לראות תוצאות מקסימליות לאורך זמן."

"תוך חודשיים ירדתי 10 ק"ג!"
 

כולנו יודעים שאחת מהמשימות החשובות בחיינו הינה לשמור על בריאותנו, ואנחנו היחידים אשר נוכל בצע זאת עבור עצמנו. אך ישנו ד'ר איידלין יעקב אשר עוזר לנו לבצע זאת בדרך הנכונה והבריאה ביותר עם אכפתיות ומסירות רבה.

 

שמי זהר אורי ואני בן 62 עצמאי ממודיעין. נרשמתי לקורס אשר התחיל ב-09.11.15.

שמרתי על הכללים ועל המזון הבריא. הפסקתי לאכול  "בפיתה" כפי שהייתי רגיל במהלך היום  ותוך חודשיים ירדתי עשרה קילוגרם.

מעבר לכך כל תרבות צריכת המזון בבית השתנתה. כמות הפיתויים ירדה בהרבה בעקבות כך גם הקניות בסופר פחתו ואנו גם חוסכים הרבה כסף בקניות מדי שבוע.

מעבר לדיאטה, מדובר בבריאות שלי. לפני כשבוע ביצעתי בדיקות מעבדה בקופ'ח ושמחתי לראות כי שומנים בדם (טריגליצרידים) ירדו מרמה של 250 ל-127, שזו תוצאה נהדרת בתחום הנורמל המותר.

בנוסף לכך, אורח החיים שלי השתנה. אני הרבה יותר קליל, חזרתי לריקודי עם, אני עושה הליכות ברגל וגולת הכותרת שאני מתאמן לקראת חזרה ​לגלוש בסקי כפי שעשיתי לפני הרבה שנים.

 

מעבר לדיאטה ואורך החיים הבריא, ד'ר איידלין אשר הינו פסיכיאטר במקצועו מעניק לנו בהרצאותיו המעניינות כלים להתנהלות של הצלחה ואושר, מה שמאוד עוזר לנו בהתנהלות היום יומית בחיי המשפחה, העסקים ובכלל בחיים.

לסיכום, קבלו החלטה. הירשמו לקורס זה יעשה לכם ולמשפחתכם רק טוב.

אשמח לדבר עם המתלבטים שבניכם.

 

זהר אורי

טלפון 08-9264074, דוא"ל gorenz-o@zahav.net.il

"הופתעתי מהקלות והמהירות שבה ירדתי במשקל."
 

"תמיד הייתי כבדה. אפילו כילדה, היה לי עודף משקל. אף על פי שהיייתי חברותית והסתדרתי היטב בחברה, ידעתי שמבחינה גופנית, מצבי לא טוב כמו שיכול היה להיות. מצבי לא היה טוב כמו שרציתי שיהיה. אולם, למרות מאבקיי, ואף על פי שאמי לקחה אותי לרופאים שונים, שכל אחד מהם הציע תרופת פלא, המשקל שלי המשיך לעלות. 

נכון, חלק מהדיאטות אכן עזרו לי להפחית במשקל לזמן מה, אך רק במעט משקל, ולא לאורך זמן. ניסיתי דיאטות שונות, עם חוקים שונים: 'לאכול אז זה, לא לאכול את ההוא', אבל החשיבה שלך לא משתנה. וכאשר הלכתי לבדיקה והרופאה הפנתה אותי לבדיקות מעבדה, היא לא הייתה מרוצה כלל מהתוצאות. 

לאחר שנולד בני השני, לא הצלחתי להוריד את המשקל שהצטבר. ידעתי שאני חייבת לעשות משהו. אמי ראתה מודעה בעיתון אודות הקורס של ד"ר איידלין, שהתקיים ממש בסמוך לביתי. חשבתי: 'מה יש לי להפסיד?'

המפגשים היו מדהימים. ד"ר איידלין הסביר לנו על מזון ועל הגוף שלנו באופן שגרם להכול להיות הגיוני. וזה היה אפילו מלהיב. חשבתי הרבה על תוכן הקורס, וכאשר התחלתי להתנהל לפי התוכנית, הופתעתי מהקלות והמהירות שבה ירדתי במשקל. הרגשתי חיונית, שמחה, מלאת מוטיבציה. לא הרגשתי שאני צריכה לסבול ממשהו, זה היה כמעט בלתי מורגש. 

כיום אין לי יותר חשקים חזקים לאוכל מסוים, ואין התקפי זלילה. אני מאפשרת לעצמי לחגוג ולטעום מאכלים שונים, אבל היום אני יודעת כיצד לנהל את עצמי. 

אני רוצה להמשיך בדרך החיים הזו. אני לובשת בגדים שונים, קונה בחנויות שונות, מקבלת מחמאות שמעולם לא קיבלתי. זו דרך חיים חדשה והודות לד"ר איידלין, אני יכולה לחיות אותה."